MÖBLER / Soffor / Soffa / dagbädd 10827334

nr 1082 7334

Soffa / dagbädd

Fällbara sidor, längd: 170 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 januari 2017
kl 20:47:22